Write For Us

Cenk, Nedim'e yaptıklarını Cemre'ye itiraf ediyor! - Zalim İstanbul 6. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
54 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 6. Bölümde, Cenk, kafasına dayağı silah ile intihar etmeye kalkıyor!

Cenk, babasının kasasından aldığı silah ile Nedim'in odasına geliyor ve annesinin söylediği cümleleri Nedim'e söyleyerek silahın tetiğine basıyor, tam bu sırada Cemre, Cenk'in üzerine atlıyor ama silahın içinde mermi olmaması Cenk'in hayatını kurtarıyor. Cenk'ten hesap sormaya başlayan Cemre söylediklerinin ne anlama geldiğini öğrenmek istiyor. Bütün soruları yanıtsız bırakıp arabasına binen Cenk'in önünü kesen Cemre onunla birlikte gidiyor. Cenk ayağını gazdan bir saniye bile çekmeden son hız ölüme gidiyor, Cemre'nin laflarına dayanamayıp bir anda direksiyonu kırarak arabayı durdurup iniyor, Cemre bunu neden yaptığını soruyor ve Cenk daha fazla dayanamıyor ''kuzenini kendi elleri ile camdan aşağı atan bir canavarım ben'' diyor.

GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.