Write For Us

Cenk'ten, Cemre'ye gül! - Zalim İstanbul 7. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
232 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 7. Bölümde Cenk, yaşadıkları gecenin ardından Cemre'ye özür niyetiyle bir gül veriyor!

Nedim olayını konuşmak için otelde buluşan Cemre ve Cenk, ailelerinin baskını karşısında şok yaşamışlardı. Cenk uygunsuz görünen olayı kurtarabilmek için aşık oldukları yalanını ortaya atmıştı. İşte o gecenin sonrasında ikili tekrar karşılaşır. Cemre, aşık olduklarını söyleyen Cenk'e biraz kızgındır. O söylemin hesabını sorar. Cenk olayı kurtarmak için aşk oyununa başvurduğunu söyler. Ardından verdiği gül ise, Cemre'nin tüm kızgınlığını alır. Aldığı ilk çiçek olduğunu söyleyen Cemre, Cenk'in ilk öpücük olarak da öptüğü geceyi hatırlatır. Cemre tekrar o kızgın haline döner ve ikilinin konuşması yanlarına gelen Seher ile biter...


Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.