Write For Us

Cenk'in gizemli sevgilisi Cemre! - Zalim İstanbul 4. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
99 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 4. bölümünde Cemre ve Cenk, paparazilere yakalanıyor!

Cemre ve Cenk, Civan'ın gözaltına alındığı karakola birlikte girerken dışarıda bekleyen habercilere yakalanıyorlar. Paparaziler bu olayı Cenk'in gizemli sevgilisi diye Cemre'yi söylemesi ise, ortalığı karıştırmaya yetiyor. Karakoldan içeri sarmaş dolaş giren ikiliyi gören Ceren öfke krizi geçiriyor. Ablası Cemre'nin, Cenk ile bir ilişkisi olduğunu düşünüyor. Seher de bu durumun bir açıklaması olduğunu ve güvendiği kızı Cemre'nin böyle bir olayın içine mecburen düştüğünü sanıyor. Televizyonda flaş haber olarak yayınlanmasından sonra Ceren bir kez daha ablasının gizlice Cenk ile aşk yaşadığına kanaat getiriyor. Cemre, olayın öncesinde neler yaşadığını annesi Seher'e anlatmak zorunda kalıyor...


GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.