Write For Us

''Babamı istemiyorum şikayetciyim''! - @Esra Erol'da 17 Mart 2021

Yükleniyor...
Google Rank
24 İzlenme
Published
Esra Erol’da bugün;
Serpil hanım, kocası Burhan’ın sevgilisi Saadet adındaki bayanla yaşadığını, Çocuğunun eve baktığını kendisinin de evde iş yaparak geçimini sağladığını belirtti. Eşi sevgilisi Saadet’in boğaz köprüsüne yazdırıp evlilik teklifi yaptığını kendilerinin geçim sıkıntısı yaşadığını söyledi. Eşi Burhan Saadet’in evinde darp edildiğini belirtti. Bu olay sonucunda ilişkilerinin düzeldiğini bu ara hamile kaldığını 8 yıl sonra tekrar aldatıldığını söyledi. Çocuklarının isteklerini yerine getiremediğini, marketten muz bile alamadığını belirtip. Ağlayarak Ben anneyim çocuklarım için her şeyi yapabilirim dedi. Yayına bağlanan Kayınpederi oğlunun bu ilişkisini olaylar şekilde konuştu.

Kayıp olan 17 yaşındaki kışı Elif’i arayan babası Esra Erol Elif’i buldu. Elif Yılmaz babasıyla gitmek istemediğini belirtti.
Esra Erol bugün Hanım ve İsmail için önemli bir gün olduğunu açıkladı. İsmail Bey eşinin beyni olmadığını kendisinin ak olduğunu beyin doktoruna gidip baktırmasını tavsiye etti. İsmail Bey bugün 20’nci evlilik yıl dönümü olduğunu söylerken Esra Erol çiftin bugün boşanma günü olduğu tek celsede anlaşmalı boşandıklarını Hanım’ın İsmail Bey’e 10.000 TL manevi tazminat vereceğini açıkladı. İsmail Bey alacağı tazminat kimsesizler çocuk yurduna bağışlayacağına söz verdi. Hanım kendi parasını iğne oyası ile kazandığını eşine tazminatı olan 10.000 TL’yi çalışıp ödeyeceğini beyan etti. Avukat Hülya Kuran Hanım’a yayından sonra babasının evine dönmesini isteğini ve çok ricacı olduğunu söyledi
Esra Erol bugün Kars Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturmayı yeniden açılmasına karar verdiğini aktardı. Esra Erol tüm delillerin yeniden değerlendirileceğini kendisinin ilahi adalete güvenen biri olduğunu Kibar ve oğullarına beni tehdit etmeyi bırakın bildiğiniz her şeyi anlatın uyarısında bulundu.
Yakup Bey canlı yayında kendisinin de tehdit altında olduğunu başkaları ile haber geldiğini kendisinin de ifade vermek istediğini ağabeyinin ortaya çıkmasını istediğini söyledi. Esra Erol konu ile ilgili açıklama yapmak için heyecanlandığını sonucu merak ettiğini o gün anlatılanların bugünden farklı olduğuna belirtti.


"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
https://bit.ly/38Mlat5

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/ atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.