Write For Us

Bir evladın anne babaya yaşattıkları! [email protected] Erol'da 24 Mart 2021

Yükleniyor...
Google Rank
19 İzlenme
Published
Esra Erol’da bugün;
Ercan tek ailenin evlenmek ve mutlu bir yuva olmasını istediğini 3 kez kandırıldığını hep mağdur olduğunu söyledi. Çaresizlikten aracılara güvendiğini anne ve babasının hayatta olduğunu 30 yaşında Afyon’da yaşadığını mermercilik yaptığını söyledi. Yasemin Çöygün ile Hamit Horoz sayesinde tanıştığını 3 aracı olduğunu hepsine beşer bin TL verdiğini söyledi. Esra Erol Yasemin’in 5 çocuğu olduğu söyledi.
Hicaz Şam yayına bağlandı. Yarın mahkemesi olduğunu mahkeme kararı ile evini geri iade edeceğini başının gözünün sadakası olsun dedi. Hicaz Hanım söyleyeceklerinin bittiğini iyi yayınlar dilediğini fikrinin değişmeyeceğini söyledi.
Mukadder Hanım kızının işitme engelli olduğunu ve çok saf kalpli olduğunu bir ay önce ben ayrı eve çıkacağım diye evden ayrıldığını bir arkadaşı ile ev tuttuğunu kendisini dinlemediğini ev arkadaşının adının Sema Türker olduğunu arada görüntülü arama yaptıklarını anlattı. Mukadder Hanım Semanur’un nişanlı olduğunu Batuhan Atmaca isimli nişanlısının da eve gelip gittiğini söyledi. Esra Erol Rümeysa’nın bulunduğunu açıkladı. Rümeysa’nın can güvenliğinin olmadığını söylediği aktardı.
Hasan Bey şu andan itibaren Ayşe Hanım’ın kızı kızımdır dediğini onlar için elinden her geleni yapacağını eniştesi Ömer’in yalan söylediğini eski eşi Meryem’in ortada olmamasını başından beri her şeyi bildiğini düşündüğünü hatta teyzesinin de bildiğinden kaynaklandığını söyledi. Hasan Bey bazı konulara girmeyeceğini anne Meryem’in kendisini aradıktan sonra her şeyi yaptığını ama eski eşi Meryem’in kendisine doğruları da anlatmadığını eski eşinin amacının ne olduğunu anlamadığını ama ortak oğlunu kötü yollarda harcadığını iddia etti.
Sait Bey kızına onu nasıl beklediklerini sokaklarda aradıklarını kaçtığı gece eve döner diye kapıyı açık bıraktıklarını söyledi. Sait Bey kızının okul yöneticilerine ve emniyet mensuplarına teşekkür ederek devleti arkasında hissettiğini belirtti. Kızını hiçbir zaman dövmediğini baskıcı bir baba olmadığını sözlerine ekleyen Sait Bey konu ile ilgili bir tane şahit çıkarsa her şeye razı olduğunu dile getirdi.
Keziban çocuklarının kendisini çok özlediğini beni bırakma diye söylediklerini ifade edince Salih Keziban’a ağlama çocukları sana vereceğim dedi. Salih Bey dün yayında konuştukları çok düşündüğünü çok üzüldüğünü yüreğinin sıkıldığını belirtti. Esra Erol kayınpederinin Salih için bu çok saftır bunun ağabeyi çok kurnazdır dediğini hatırlattı. Esra Erol bu tespitin çok önemli olduğunu Keziban’ın durumuna çok üzüldüğünü her an insanın başına her şey gelebileceğini bu hayatta önemli olan ruh sağlığı olduğunu her iki taraftan susmaları ricasında bulunduğunu söyledi


"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
https://bit.ly/38Mlat5

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.