Write For Us

"Biz beraber çok mutluyuz" [email protected] Erol'da 26 Mart 2021

Sponsored Post advertising Canada Persia
60 İzlenme
Published
Esra Erol’da bugün;
Esra Erol, Tahmina Hanım’ın Azerbaycan’dan geldiğini ve çiftimizin Balıkesir’de yaşadıklarını, tüp bebek için kendilerine başvurduklarını, doktora yönlendirildiklerini söyledi.
Sinan Bey, Tahmina’yı hiç görmeden aracı sayesinde Azerbaycan’a gidip tanıştığını, orada görüştüklerini anlattı. Tahmina ise Sinan Bey’i gördüğü zaman beğenmediğini, iyi bir insan olduğunu söylediklerini için konuştuğunu ama düğün yaptıklarını, sonra gelip Türkiye’de de düğün yaptıklarını belirtti. Sinan Bey, bebek yapmayı çok denediklerini, en son tüp bebek için Esra Erol’a başvurduğunu dile getirdi. Esra Erol, doktordan bir mektup geldiğini vurgulayarak Sinan Bey ve Tahmina Hanım’a bir evlatları olacağı bilgisini verdi. Tahmina Hanım gözyaşlarını tutamadı ve teşekkür ettiler.
Batuhan’ın babası Bülent Bey, oğlunun araba satışına girdiğini ilk olarak Ersin Bey’den öğrendiğini, kendisini arayıp Batuhan’ın işe gelmediğini söylediğini sonrasında da, enişte Batuhan arabaları satmış dediğini aktardı.
Hamide Hanım Muammer Ay’ın yanında olduğunu kocasının kendisini Muammer ile konuştuğunu görünce sana kötü kadın muamelesi yaparım deyince Muammer’i aradığını kaçalım dediğini kaçarken eltisi Hamide ’ye haber verdiğini onun da gelmek istediğini söylediğini hep birlikte kaçtıklarını açıkladı. Elti Hamide Hanım eltisi ve Muammer arasındaki gönül ilişkisini bildiğinden dolayı evde kendisine baskı uygulayacakları için kaçtığını söyledi. Esra Erol, yenge Hamide Hanım’ın bıraktığı mektuptan bahsetti. Mektupta geçen, bildiklerimi bilirlerse beni rahat bırakmazlar söyleminin sebebinin Muammer Bey ile Hamide Hanım’ın ilişkisini bildiği için olduğunu aktarıp pişman olmadığını yineledi.
Mine Kılıç yayına bağlandı. Mine babası ile değil Esra Erol ile konuşmak istediğini kayınpederi ile de konuşmak istemediğini söyledi. Mine bu son konuşması olduğunu bir daha yayına bağlanmayacağını dile getirdi. Hasan Bey Mine’ye eğer böyle kaçmaya devam ederlerse anne ve teyzesinin iç yüzünü anlatacağını belirtti. Mine kaçmadığını yeri yurdu belli olduğunu Ömer’in kendilerine yataklık yapmadığını uzlaşmak istemediğini ileri sürdü. Esra Erol uzlaşmayı Mine’nin istemediğini Özkan’ın daha uzlaşmacı olduğunu açıkladı.
Mine ailesinin kendisini tüm Türkiye’ye rezil ettiğini ailesinin kendisine daha önce şiddet uyguladığını telefonu Özkan’a vermeyeceğini o cevap veremez dedi. Mine babasına her şeyi anlatsa izin vermeyeceklerini ekledi. 42 Özkan telefonla yayına bağlandı. Özkan babasının madem çok iyiydi de neden 17 senedir başında durmadığını sormak istediğini söyledi. Babasının arkasında hiçbir zaman durmadığını kendisini herkese rezil ettiğini annesinin de bu durumlardan haberi olmadığını olsa onun da izin vermeyeceğini söyledi.

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.