Write For Us

Bitirim Kardeşler | Kadir İnanır, Kartal Tibet | Türk Filmi | Full HD

Yükleniyor...
Google Rank
92 İzlenme
Published
Kartal Tibet ve Kadir İnanır'ın başrolde olduğu 1973 yapımı Bitirim Kardeşler filmi, restorasyonlu, full HD ve tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler! Bitirim Kardeşler gibi diğer Türk filmlerimizin de yer alacağı tek parça restorasyonlu Yeşilçam filmleri serimizin devamını kaçırmamak için Erler Film Türker İnanoğlu kanalımıza buradan ➡️ http://bit.ly/ErlerFilm ABONE olmayı unutmayın!

Yayında olan Kadir İnanır filmleri için:

Karılar Koğuşu: https://youtu.be/RTgcY369PJU
Yarınsız Adam: https://youtu.be/G3vV_XZvrKY

Yayında olan Kartal Tibet filmleri için:

İtham Ediyorum: https://youtu.be/cL4q7kTkbJc
Fadime: https://youtu.be/x2bECQYVpHA
Beklenen Şarkı: https://youtu.be/_XHlfSjsorw
Cilveli Kız: https://youtu.be/qGr89duAmlM

Web Sitesi: http://www.erlerfilm.net
Twitter: https://twitter.com/erlerfilm_
Facebook: https://www.facebook.com/ErlerFilm

RESTORASYONLU TÜRK FİLMLERİ ➡️ http://bit.ly/TurkFilmiIzle

YABANCI DAMAT ➡️ http://bit.ly/YabanciDamat

ANNE BABAMLA EVLENSENE➡️ http://bit.ly/AnneBabamlaEvlensene

ŞAKA YAPTIK ➡️ http://bit.ly/SakaYaptik

CÜMBÜŞİYE ➡️ http://bit.ly/Cumbusiye

BİR BAŞKA GECE ➡️ http://bit.ly/BirBaskaGece

Bitirim Kardeşler filminin konusu (Spoiler içerir):

Film, birbiriyle anlaşamayan iki erkek kardeşin maceralarını anlatır. Ali (Kadir İnanır) ile Veli (Kartal Tibet), biri arabacılık diğeri hamallık yapan iki kardeştir. Ancak iki kardeşin arası iyi değildir. Babalarının oynadığı bir oyunla iki kardeş sonunda barışır ve birlikte çalışma kararı alır. Bu arada Seyid Abdullah isimli Arap mafyasının başındaki kişi, madde almak için iki adamını Habip Nizamettin’e gönderir. Abdullah’ın adamları Ali ve Veli’nin yanından geçerken bavullarını düşürürler. Bavulun içinde alışverişin nasıl yapılacağını anlatan bir not vardır. Notu alan iki kardeş kılık değiştirip parayı ele geçirmeye karar verirler.

Filmin Adı: Bitirim Kardeşler
Yönetmen: Zeki Ökten
Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop
Oyuncular: Kartal Tibet, Kadir İnanır, Mürüvvet Sim, Hulusi Kentmen, Meral Zeren, Kayhan Yıldızoğlu, Necdet Tosun, Turgut Özatay, Cevat Kurtuluş.
Yapım: Erler Film
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Senaryo: Fuat Özlüer, Erdoğan Tünaş
Yapım Yılı: 1973

"Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyaz perdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...

Erler Film, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. Yeşilçam filmleri tek parça ve restorasyonlu olarak Erler Film Türker İnanoğlu kanalında! Yerli filmler arasından sizlere sunduğumuz yapımlar arasında bu kez sırada Kartal Tibet ve Kadir İnanır'ın başrolde olduğu 1973 yapımı Türk filmi Bitirim Kardeşler var. Sizlere full hd ve tek parça Türk filmleri sunmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Türker İnanoğlu Erler Film, 1960 yılından bugüne imza attığı 205 Yerli Film, 4264 Bölüm Tv Dizisi ve sayısız Müzik ve Eğlence programını siz değerli izleyicilerinin beğenisine sunuyor.
Kategori
Film
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.