Write For Us

Sabah Yıldızı | Filiz Akın, Ediz Hun | Türk Filmi | Full HD

Yükleniyor...
Google Rank
93 İzlenme
Published
Yeşilçam filmleri arasından Ediz Hun ve Filiz Akın'ın başrolde olduğu 1968 yapımı Sabah Yıldızı filmi sizlerle! Full HD ve tek parça olarak sizlere sunduğumuz Sabah Yıldızı gibi diğer türk filmlerimizin de yer alacağı tek parça restorasyonlu Yeşilçam filmleri serimizin devamını kaçırmamak için Erler Film Türker İnanoğlu kanalımıza buradan ➡️ http://bit.ly/ErlerFilm ABONE olmayı unutmayın!

Web Sitesi: http://www.erlerfilm.net
Twitter: https://twitter.com/erlerfilm_
Facebook: https://www.facebook.com/ErlerFilm

Filiz Akın ve Ediz Hun'un yer aldığı 1968 yapımı filmimiz Sabah Yıldızı hoşunuza gittiyse diğer içeriklerimize de göz atın:

RESTORASYONLU TÜRK FİLMLERİ ➡️ http://bit.ly/TurkFilmiIzle

ANNE BABAMLA EVLENSENE ➡️ http://bit.ly/AnneEvlensene

ŞAKA YAPTIK ➡️ http://bit.ly/SakaYaptik

CÜMBÜŞİYE ➡️ http://bit.ly/Cumbusiye

BİR BAŞKA GECE ➡️ http://bit.ly/BirBaskaGece

Sabah Yıldızı filminin konusu:

Filmde, evlenmek zorunda kaldığı bir adama daha sonra âşık olan bir kadının hikâyesi anlatılır. Çocukken kimsesiz kalan Nevin’e akrabası olan Mehmet Bey sahip çıkar. Yıllar sonra Mehmet Bey de hayatını kaybeder. Bunun üzerine Nevin, kendisine bir süre önce yüklü bir miktar miras kaldığını öğrenir. Ancak Mehmet Bey bu mirası Nevin’den saklamıştır. Miras ünlü bestekâr Nevzat ile Nevin’e beraber kalmıştır. Mirasın alınması için de akraba olan Nevin ve Nevzat’ın evlenmesi şart koşulmuştur. Mehmet Bey de bu durumu Nevin’den gizlemiş sahte bir kadınla Nevzat Bey’i evlendirmiştir. Nevin, hak ettiği mirası almak için elinden geleni yapacaktır.

Filmin Adı: Sabah Yıldızı
Yönetmen: Türker İnanoğlu
Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop
Oyuncular: Ediz Hun, Filiz Akın, Nubar Terziyan, Gülsüm Kamu
Yapım: Erler Film
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Senaryo: Bülent Oran
Yapım Yılı: 1968

"Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyaz perdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...

Erler Film, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. Yeşilçam filmleri tek parça ve restorasyonlu olarak Erler Film Türker İnanoğlu kanalında! Yerli filmler arasından sizlere sunduğumuz yapımlar arasında bu kez sırada Filiz Akın ve Ediz Hun'un rol aldığı türk filmi Sabah Yıldızı var. Sizlere full hd ve tek parça türk filmleri sunmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Türker İnanoğlu Erler Film, 1960 yılından bugüne imza attığı 205 Yerli Film, 4264 Bölüm Tv Dizisi ve sayısız Müzik ve Eğlence programını siz değerli izleyicilerinin beğenisine sunuyor.
Kategori
Film
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.