Write For Us

Görgüsüzler | Müjdat Gezen, Gülşen Bubikoğlu | Türk Filmi | Full HD

Yükleniyor...
Google Rank
153 İzlenme
Published
Müjdat Gezen, Adile Naşit, Perran Kutman, Gülşen Bubikoğlu, Münir Özkul, Ayşen Gruda gibi isimlerin rol aldığı Görgüsüzler filmi full HD ve tek parça olarak sizlerle! Adeta yıldızlar geçidi olan 1982 yapımı Görgüsüzler filmi gibi diğer Türk filmlerimizin de yer alacağı tek parça restorasyonlu Yeşilçam filmleri serimizin devamını kaçırmamak için Erler Film Türker İnanoğlu kanalımıza buradan ➡️ http://bit.ly/ErlerFilm ABONE olmayı unutmayın!

Yayında olan diğer Gülşen Bubikoğlu filmlerini izlemek için:

Dehşet Gecesi: https://youtu.be/MOU33psMvuQ
İhtiras Fırtınası: https://youtu.be/VXn6rB9MMu0
İşte Bizim Hikayemiz: https://youtu.be/b4Nf_bJOq9U
Üç Kağıtçılar: https://youtu.be/-a0nOOdqXDc
Evcilik Oyunu: https://youtu.be/Kc6UC--_xEw
Ne Umduk Ne Bulduk: https://youtu.be/=vxCmso9-ZzA
Vahşi Gelin: https://youtu.be/zYO_Yf5QERk
Sıralardaki Heyecan: https://youtu.be/IPzlBArCCFE
Kızım ve Ben: https://youtu.be/LYrVt9tlYKA

Web Sitesi: http://www.erlerfilm.net
Twitter: https://twitter.com/erlerfilm_
Facebook: https://www.facebook.com/ErlerFilm

RESTORASYONLU TÜRK FİLMLERİ ➡️ http://bit.ly/TurkFilmiIzle

ANNE BABAMLA EVLENSENE ➡️ http://bit.ly/AnneEvlensene

ŞAKA YAPTIK ➡️ http://bit.ly/SakaYaptik

CÜMBÜŞİYE ➡️ http://bit.ly/Cumbusiye

BİR BAŞKA GECE ➡️ http://bit.ly/BirBaskaGece


Görgüsüzler filminin konusu (Spoiler içerir):

Pervin (Perran Kutman) kızı Gül (Gülşen Bubikoğlu) ile birlikte yaşamaktadır. Ana kız borçlu oldukları esnafı paşa dedelerinden miras kaldı diye kandırıp veresiye bir yaşam sürmektedirler. Pervin de zaten Gül’ü zengin biriyle evlendirmek istemektedir. Bakkal Hasan (Cevat Kurtuluş) ve oğlu Remzi’nin (Şemsi İnkaya) ise ana-kızda gözleri vardır. Kese kese ortada kupon bırakmayan Pervin ve Gül gazeteden Ege kıyılarında lüks bir gemi gezisi, araba ve para kazanır. Miras için gittiklerini söyleyerek esnaftan da para alırlar. Öte yandan kumar düşkünü Murat (Müjdat Gezen) nişanlısı Ayşegül’ün (Ayşen Gruda) annesi Halime’nin (Adile Naşit) aldığı takside şoförlük yapmaktadır. Birgün taksiyi kiralayıp aldığı para ile kabadayı Karadayı (Bülent Kayabaş) ile kumar oynar. Paralarla kaçan Murat’ın hileyle kumarı kazandığını anlayan Karadayı peşine düşer. Amcası gemide çalışan Murat, gemiye saklanır. Murat’ı gören Karadayı gemiye binecekken polisçe tutuklanır. Murat gemide kendilerini prenses olarak tanıtan Pervin ve Gül’e petrol kralı olduğunu söyler. Ayşegül’le Halime taksinin kiraya verildiğini öğrenince Karadayı’dan yardım ister. Pervin ve Gül’ün borçlu oldukları esnaf, arkalarından Hasan ve Remzi’yi gönderir. Gemide Murat Gül’e, amcası da Pervin’e aşık olmuşlardır. Otele yerleştiklerinde Halime ve kızı ile Hasan ve oğlu da otelin bahçesine kamp kurar. Pervin, Gül, Halime, Ayşegül çekişirler. Karadayı’nın sıkıştırdığı Murat, Gül’den para yardımı ister. Gül, aslında fakir olduklarını açıklayınca Murat da gerçeği anlatır. Karadayı’nın adamları Gül’ü kaçırırlar. Halime, Pervin, Ayşegül, Hasan, Remzi, Murat ve amcası aralarındaki çekişmeleri unutup Gül’ü kurtarırlar.

Filmin Adı: Görgüsüzler
Yönetmen: Osman F. Seden
Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop, Çetin Tunca
Oyuncular: Gülşen Bubikoğlu, Müjdat Gezen, Perran Kutman, Adile Naşit, Münir Özkul, Ayşen Gruda, Şemsi İnkaya, Bülent Kayabaş, Cevat Kurtuluş, Mehtap Ar
Yapım: Erler Film
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Senaryo: Sadık Şendil, Erdoğan Tünaş
Yapım Yılı: 1982

"Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyaz perdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...

Erler Film, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. Yeşilçam filmleri tek parça ve restorasyonlu olarak Erler Film Türker İnanoğlu kanalında! Yerli filmler arasından sizlere sunduğumuz yapımlar arasında bu kez sırada Müjdat Gezen ve Gülşen Bubikoğlu'nun başrolde olduğu 1982 yapımı Türk filmi Görgüsüzler var. Sizlere full hd ve tek parça türk filmleri sunmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Türker İnanoğlu Erler Film, 1960 yılından bugüne imza attığı 205 Yerli Film, 4264 Bölüm Tv Dizisi ve sayısız Müzik ve Eğlence programını siz değerli izleyicilerinin beğenisine sunuyor.
Kategori
Film
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.