Write For Us

ÇILGINCA GÜZELLİK TÜYOLARI || Gerçekten İşe Yarayan Komik Güzellik Tüyoları

Yükleniyor...
Google Rank
19 İzlenme
Published
Aklınızı başınızdan alacak harika güzellik tüyoları

Bazen tazelenmiş hissetmek ve hayatlarımızdaki değişimlere uyum sağlamak için hepimizin güzellik rutininde biraz değişikliğe ihtiyacı vardır. Bu videoda size tam da bunu göstereceğiz. Size görünüşünüzü değiştirmenize yardımcı olacak yeni ve farklı güzellik tüyoları göstereceğiz.

Kızlara özel bu komik tüyolara göz atın! Arkadaşlarınızın da kızlara özel bu zekice tüyolardan yararlanabileceğini düşünüyor musunuz? Bu harika videoyu onlarla da mutlaka paylaşın ve eğlenceyi hiç kaçırmamak için 123 GO! Like Turkish sayfasına abone olmayı unutmayın! Yakında görüşürüz arkadaşlar!

#güzellik #komik #kızlaraözel #tüyolar

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.