Write For Us

Çocuklar Duymasın 21. Bölüm - Tutku'nun oyunu Meltem'i çileden çıkardı!

Yükleniyor...
Google Rank
113 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 21. Bölümde, Tutku bir bahaneyle Haluk'la aynı evde kalmayı başarıyor ve sonrasında yaşananlar Meltem'i çıldırtıyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, ayağını burkan Tutku'yu, Duygu eve getiriyor. Tutku'nun durumu karşısında ise Haluk ona yardımcı olmak istiyor. Haluk ve Tutku arasındaki bu samimiyetten son derece rahatsız olan Meltem, olanlar karşısında sakin kalamıyor. Tutku ise planlarına kaldığı yerden devam ediyor. Haluk ve Meltem'le aynı evde kalmayı başaran Tutku, sabah hazırladığı kahvaltı ile de Haluk'un gözüne giriyor. Tutku'nun bu halleri Meltem'i artık son noktaya getiriyor. Peki Meltem bu duruma daha ne kadar göz yumacak?

Çocuklar Duymasın 21. Bölüm Özeti

Meltem ve Tutku karşı karşıya!

Gönül olacaklardan habersiz Tutku'yu kızlar partisine çağırınca, Meltem ve Tutku karşı karşıya gelir. Meltem ve Tutku'nun neler konuşacağı büyük bir merak konusuyken, Duygu, Tutku ile çok yakın arkadaş olur. Artık bundan sonra işler daha da karışacaktır.

Tutku bir bahaneyle Haluk'ların evinde kalmanın yolunu bulur. Meltem ve Tutku aynı çatı altında uyuyacaktır. Yaşananlara daha fazla tahammül edemeyen Meltem, Haluk ve Tutku ile yüzleşmeye karar verir ve dönüşü olmayan bir yola girilir.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.