Write For Us

Ferhat'ın sırrı, Aslı'yı şok etti! - Siyah Beyaz Aşk 25. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
251 İzlenme
Published
Siyah Beyaz Aşk 25. Bölümde Jülide, öğrendiği gizli gerçeği Aslı'ya söylüyor; ortalık karışıyor!

Aslı'dan intikam almak için gelen Jülide, tüm ailenin sırlarını bir bir öğrenmeye başlar. Namık Emirhan ile gizli ilişkisi olan Jülide, bunu kendisine koz olarak kullanmaya hazırlanır. Jülide ile Vildan, bir gece eğlenmek için dışarı çıkarlar. Vildan, yıllardır Ferhat'a aşık olduğunu itiraf eder. Bir gece Ferhat sarhoşken birlikte olduklarını da söyleyen Vildan, Jülide'nin eline büyük bir koz daha verir. Jülide, vakit kaybetmeden bu olanları Aslı'ya anlatır. Aslı, Ferhat ile yüzleşir ve bu yüzleşme sonucundan üstü örtülü gerçekler ortaya çıkar.

Siyah Beyaz Aşk 25. Bölüm Özeti

Yiğit’in vurulması Ferhat ve Aslı’yı dehşete düşürür!

Yiğit güvenlik gereği İstanbul dışında bir yere yerleştirilir. Ancak burada öğreneceği çok önemli bir bilgi Yiğit’i, ailesiyle ilgili gerçeğe yaklaştıracak ve büyük bir tehlikeyi beraberinde getirecektir.

Yiğit’in başına gelen olay, Ferhat’ın hayatını tekrar sorgulamasına sebep olur. Ferhat artık yeni bir karar almak zorundadır.

Namık ve Azad’ın yüzleşmesi yeni bir ortaklığın habercisidir, Cüneyt’in alacağı bir karar Namık’ı ters köşeye yatıracaktır. Cüneyt planını ustalıkla uygularken, sebep olacağı olayların henüz farkında değildir.

Teyzesi Aslı’nın hayatını karartmaya kararlı olan Jülide, adım adım hedefe ilerlemektedir. Ferhat’la ilgili bir gerçeğe ulaşır ki, değil Aslı’nın kaderi, konaktaki herkesin kaderinin yeniden yazılması an meselesidir.

Namık’tan yana istediği desteği bulamayan Cüneyt gemileri yakar. Artık ortaya çıkmanın vakti gelmiştir. Onun eve gelişiyle öyle bir sırrı açığa çıkartır ki, Aslı ve Ferhat’ın aşkı yeniden sınanmaya mahkûm olacaktır.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Orkun Çatak

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Duygu Nişancı, Pelin Taran Cura, Banu Tekcan

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni : A. Münür Gürsoy

Sanat Yönetmeni : Murat Güney

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Selin Köseoğlu (Julide) ve Kadriye Kenter (Handan)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.