Write For Us

Yiğit, Ferhat'ı öldürecek mi? - Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
199 İzlenme
Published
Siyah Beyaz Aşk 23. Bölümde Yiğit'in başında bulunduğu ekip Ferhat'a operasyon düzenlemeye hazırlanıyor!

Yiğit'in başında bulunduğu ekip, Ferhat'a operasyon düzenlemenin planlarını yapar. Yiğit, görevi ile abisi Ferhat arasında kalır. Bu karar aşaması, ona hiç üzerinde durmadığı duygularını sorgulama fırsatı verir. Artık ailesine daha çok vakit ayırmak isteyen Yiğit, bu görevden sonra emekli olmak istediğini belirtir. Ferhat ile bir araya gelen Yiğit, tuzağa düşeceğini bildiği için gitmemesini ister. Yiğit'in sözlerine anlam veremeyen Ferhat, onu dinlemez. Yiğit ise bu yükü daha fazla taşıyamaz ve Ferhat'ı durdurmak için silahını çeker.

Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Özeti

Ferhat’ın karşısına çıkan Yiğit onu kaybetmemek için neleri göze alacak?

Ferhat’tan ayrılmayı kafasına koyan Aslı içinden onu sevdiğini haykırsa da geri adım atmaz, aldırmaktan vazgeçtiği bebeğini de tek başına büyütmeye kararlıdır. Aslı tüm bu kararların arkasında durabilecek mi? Ferhat gerçeği çok geç olmadan öğrenebilecek mi?

Bu arada Aslı ailesinden geriye kimsenin kalmadığını düşünürken hayatına giren yeğeni Jülide, büyük bir sırrı da beraberinde getirir. Aslı’nın bunca zaman ablasından ve annesinden ayrı kalmasına sebep olan büyük sır nedir? Genç, masum, mağdur görünen Jülide ile Aslı’nın hayatında neler değişecek?

Ferhat ise Namık’la birlikte hayatının en büyük işine adım atarken tehlikenin farkındadır. Aslı’yı ve bebeğini kaybettiğini düşünen Ferhat gözünü karartmış ölüme yürürken, Yiğit de aynı davanın peşindedir. Ferhat’ın karşısına çıkan Yiğit onu kaybetmemek için neleri göze alacak?

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Altan Dönmez

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Erkan Birgören

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni : Serdar Ünlütürk

Sanat Yönetmeni : Murat Güney

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Kadriye Kenter (Handan), Macit Koper
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.