Write For Us

Aslı ile Ferhat'ı gizlice koruyan kişi kim? - Siyah Beyaz Aşk 18. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
192 İzlenme
Published
Siyah Beyaz Aşk 18. Bölümde Namık Emirhan, Aslı'nın ölüm emrini verir ve Cüneyt harekete geçer.

Ailenin başına gelen tüm belaların sebebi olarak Aslı'yı gören Namık Emirhan, ölmesini ister. Bunun için de Cüneyt'i görevlendirir. Bu kez bizzat kendi elleriyle yapmasını ister. Namık Emirhan'ın sağ kolu olmak isteyen Cüneyt, harekete geçer ve Aslı ile Ferhat'ın romantik dakikalar yaşadığı taş eve baskın yaparlar.

Azad Dağıstan ise Aslı ile Ferhat'ın büyük bir tehlikede olduklarının farkındadır. Kızı Ayhan'ı onları koruması için görevlendirir ve Ayhan Dağıstan'ın hiç bilinmeyen yüzü ortaya çıkar. Cüneyt, uğradığı başarısızlıktan sonra büyük panik yaşar.

Siyah Beyaz Aşk 18. Bölüm Özeti

Aslı ile Özgür'ün kaçırılması, Ferhat ile Yiğit'in iş birliği yapmasına neden oluyor!

Aslı ve Ferhat herkesten uzak aşklarını özgürce yaşarken tek engelleri Namık değildir. Cem de Aslı’nın Ferhat’tan uzak durmasını ister. Aslı ailem dediği abisini Ferhat için karşısına mı alacak?
Cüneyt, Aslı’yı öldürmeden pes etmeye niyetli değil. Aslı’yı ve Özgür’ü kaçıran Cüneyt kurduğu planla Namık’a yaranmaya çalışırken, Namık bu durumdan nasıl faydalanacak?
Oğlu için gururunu ayaklar altına alıp Namık’ın kapısını çalan Yiğit’in en büyük desteği Ferhat. Omuz omuza, kim olduğunu bilmedikleri düşmanlarının peşinde koşan iki kardeş, Özgür’ü bulduklarında başka kiminle karşılaşacak?

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Altan Dönmez

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Erkan Birgören

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni : Serdar Ünlütürk

Sanat Yönetmeni : Murat Güney

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Kadriye Kenter (Handan), Macit Koper
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.