Write For Us

HELLO SAKALLI KOMŞU FİNAL BÖLÜM! GİZLİ PORTALI BULDUK! | DARK RIDDLE OYNUYORUZ!

Yükleniyor...
Google Rank
5 İzlenme
Published
Egemen Kaan ile birlikte Dark Riddle mobil oyunu oynuyoruz. Bu artık şimdilik final bölüm. Gizemli portalı bulduk ve aktif ettik. Yeni bölümleri gelirse oynayama devam edeceğiz. Sakallı Mahmut usta gizli işler çeviriyor.

#darkriddle

▶️ Daha fazla video:
SAKALLI MAHMUT USTA TÜM BÖLÜMLER:
https://www.youtube.com/watch?v=RtAJo3ThEro&list=PLAfQkuuavtntBgjkXdbL-39jeWtlxtP3-

VİDEO İÇERİĞİ:
Scary teacher, angry neighbor ve hello neighnor gibi mobil ve ücretsiz bir oyun. Büyük bir evde yaşayan bu kez bıyıklı değil ama hem bıyıklı hem sakallı bir komşumuz var. Evine girip anahtarları bulmaya çalışıyoruz. Dark riddle nasıl bitirilir hep birlikte ileri bölümlerde göreceğiz. Dark Ridlle final bölümünde gizemli portalı bulduk. Bir ara şok silahını kaybettik. Onun için en başından oynamam gerekti. Yine de sakallı mahmut ustanın son bölümünde portalı bulduk ve aktif edip içine atladık.


???? ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

❗ Bizi takip edin
İNSTAGRAM @hasanmustan

???? SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. KanalıImıza hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk'da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan'ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.
Kategori
Oyun
Etiketler
sesegel çocuk, eğlenceli oyun, gizemli komşu
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.