Write For Us

Koca Koca Yalanlar 12. Bölüm Fragmanı - 2

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
145 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 12. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ahmet'i nikah masasına oturtmak isteyen Sude, hamile olduğu yalanını söylüyor!

Nilgün, kocası Şahin'in kendisini defalarca aldattığını öğrendikten sonra tüm mal varlıklarını üzerine geçirmişti. Şahin, eşinin kendisini affetmesi için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu süreçte Nilgün'ün en büyük destekçileri Müjgan ve Canan olur. Öte yandan Osman, evlenme teklifini kabul etmeyen Canan'ın gönlünü almaya çalışır. Osman, Canan'ı ikna etmeye çalışırken işler istediği gibi gitmez.

Ahmet ile Müjgan'ı ise sürpriz bir haber beklemektedir. Sude, Ahmet'i kaybetmemekte kararlıdır. Hamile olduğunu söyler ve Ahmet ile evlenmek için tüm kozlarını kullanır.

Koca Koca Yalanlar, final bölümüyle salı 20.00'de Kanal D'de!

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı:
Salih Fahlioğulları
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.