AVA360 Advertising

Masal ilk intikamını alıyor! Yüzleşme 1. Bölüm

Yükleniyor...
61 İzlenme
Published
Yüzleşme ilk bölümünde, 15 yıl aradan sonra Kalender Kasabası'na gelen ve geçmişinin büyük intikamını almak isteyen Masal, Halil'in oğlu Tunç'u zehirliyor.

Masal, intikamını almak için yola çıktığında artık her şeyi geride bırakmıştır. Zümrüt bu konuda Masal'ın en büyük destekçisidir. Kasabadaki arazilere talip olan genç kadın, yıllar sonra geçmişinde büyük yaralar bırakan olayın suçlularından biri olan Halil'in oğlu Tunç ile karşı karşıya gelir. Masal, intikamını almak için tüm  planları yapmıştır. Tunç ise Masal'a araziler konusunda gözdağı vermek isterken kendisini hiç ummadığı bir halde bulur.

“Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Masal ile 'Yüzleşme'ye hazır mısınız?”

 

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Küçük

Proje & Konsept: Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Küçük

Genel Koordinatör: Ümit Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Sema Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.