Ömer ve Masal, atölyede geçmişe gidiyor! Yüzleşme 1. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
24 İzlenme
Yüzleşme 5 Mart Salı akşamı yayınlanan ilk bölümünde Ömer ve Masal Fikret'in atölyesinde kısa bir süre de olsa geçmişe yolculuk yapar. Fikret'in parfüm kokularıyla dolan atölyesinde çocukluğunu hatırlayan ikili anılara dalar.

Ömer, Fikret'in isteği üzerine Masal'la konuşmaya gider. Fikret'in, Masal'ı kaybolan kızı Gonca olduğunu söylediğini ve onu tekrar görmek istediğini Masal'a anlatır. Ömer',n ricasını kabul eden Masal, bu isteğini kabul eder ancak bir şartı vardır. Fikret'in arazilerinin vekaletinin Ömer'de olduğunu bilerek teklifi tekrar gözden geçirmesini rica eder. Masal'ın gelişini hoş karşılamayan Songül, Fikret'in uyuduğunu söyleyip Ömer ve Masal'ı içer kabul etmez. Masal'ı Fikret'in atölyesine davet eden Ömer, adeta geçmişin toz raflarını silerek Masal'la duygusal konuşmalar içerisine girer.

“Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak."

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Küçük

Proje & Konsept: Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Küçük

Genel Koordinatör: Ümit Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Sema Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.