Write For Us

Meltem ve Gönül'ün sırrı ortaya çıktı! - Çocuklar Duymasın 42. Bölüm

Yükleniyor...
11.11 Single Day
82 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 42. Bölümde, yakın gözlüğü kullanmaya başlayan Meltem ve Gönül, bu durumu herkesten sır gibi saklasa da ortaya çıkması uzun zaman almıyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, gözlerinde sorun olan Meltem ve Gönül, yakın gözlüğü kullanmaya başlar. Yaşlandıklarını kabullenemeyen ikili, bu durumu herkesten saklamaya karar verir. Tam aralarında konuşurken Emine, duruma şahit olur. Meltem bir tek Emine'ye itiraf eder, gözlük kullandıklarını. Ancak Emine bu durumu Hüseyin ve Şükrü'ye söyleyince bir anda herkes öğrenir. Bu durumu öğrenen Tuna ve Haluk'a ise eğlence çıkar. Özellikle Haluk, uzun zamandır beklediği fırsatı elde etmiştir ve sonuna kadar bu durumla eğlenir. Peki Meltem ve Gönül şimdi ne yapacak?

Çocuklar Duymasın 42. Bölüm Özeti

Meltem ve Gönül’ün büyük sırrı merak konusudur!

Meltem hayatında ilk kez Haluk’tan, kendisiyle ilgili önemli bir şeyi saklamaktadır. Meltem bu sırrını sadece Gönül ile paylaşır, zaten Gönül de aynı dertten muzdariptir. Meltem ve Gönül birbirlerine destek olurlar, ancak başlarına geleni Haluk’tan ve Tuna’dan saklarlar. Meltem ve Gönül’ün büyük sırrı merak konusudur.

Öte yandan Gönül ve Tuna’nın evi ilaçlanınca, Gönül ve Tuna Meltem ve Haluk’un evinde kalır. Hep birlikte korku filmi izlerler. Ancak sonrasında herkes filmin etkisinde kalınca bir birinden komik anlar yaşanır. Sertaç, Halukların şirketini kurumsallaştırmaya gelince, ortalık karışır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.