Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
26 İzlenme
İkizler Memo - Can 13. Bölümde, Yaren ve Mahmut, Osman'ı istemeye gider ancak herkesi şaşırtan bir an yaşanır! Osman, Yaren'in sözleriyle yıkılır!

İkizler Memo - Can son bölümde, Yaren'in oyunculuk konusundaki ısrarları üzerine ona engel olmak isteyen Mahmut kendince bir çare düşünür. Osman'la konuşmaya karar verir. Osman' yanına çağıran Mahmut, artık Yaren'le evlenmeleri konusunda iizn verdiğini ve bir an önce gelip Yaren'i istemelerini söyler. Bir anda şaşkına dönen Osman ne olduğunu anlayamaz ancak Mahmut'a inat olsun diye, onların kendisini istemeye gelmesini söyler. Buna da karşı çıkmayan Mahmu, akşam Yaren'le birlikte Osman'ı istemeye gider. Ancak isteme töreninden o ana kadar haberdar olmayan Yaren, herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunur. Osman, Yaren'den gelen bu tepkiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar...


Yapım : Erler Film
Yapımcı : Türker İnanoğlu
Senaryo : Ahmet Yurdakul
Hikaye-Tretman : Özlem Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir
Müzik : Murat Evgin
Kostüm : Arzu Şahin

Oyuncular: Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.