Write For Us

Sette Osman şoku! - İkizler Memo - Can 14. Bölüm

Yükleniyor...
61 İzlenme
Published
İkizler Memo - Can 14. Bölümde Yaren'in oyunculuk macerasına başından beri sıcak bakmayan Osman sonunda başka bir çözüm yolu buluyor ve soluğu sette alıyor!

İkizler Memo - Can son bölümde Osman, Yaren'in rol alacağı sete bu defa bambaşka bir planla gidiyor. Ne yaparsa yapsın Yaren'i oyunculuk sevdasından vazgeçiremeyeceğini anlayan Osman, bu defa farklı bir yol izliyor. Sete giden Osman, yönetmenle konuşup ona da rol vermesini istiyor. Osman'dan gelen bu talep elbette kabul görmüyor. Ancak ne olursa olsun bunu kafasına koyan Osman, sırf Yaren'in rol arkadaşından intikam almak için diğer oyuncuları öyle bir gaza getiriyor ki, çekim sırasında kimse kalmıyor. Bu şekilde çekime devam edemeyen yönetmen Osman'a bir şans vermek zorunda kalıyor. Sonunda amacına ulaşan Osman öyel bir hamle yapıyor ki...


Yapım : Erler Film
Yapımcı : Türker İnanoğlu
Senaryo : Ahmet Yurdakul
Hikaye-Tretman : Özlem Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir
Müzik : Murat Evgin
Kostüm : Arzu Şahin

Oyuncular: Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.