Write For Us

RENGARENK YEMEK DÜELLOSU! || 123 Go Like!'tan Harika Yemek Düelloları

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
128 İzlenme
Published
Tatlı olarak acı wasabi sosu mu alırsınız yoksa leziz kapkekler mi? Eğer yeni ve sıra dışı şeyler denemek istiyorsanız, en eğlenceli yemek düellolarını sizler için hazırladık!

Günde sadece bir renk yemek yemenin nasıl bir şey olduğunu görecek, jöle yemekle gerçek yemeği nasıl ayırt edeceğinizi öğrenecek ve yemek düellolarıyla eğleneceksiniz!

Jöle suşi ve çikolatalı jelibonlar, tatlı olaraksa taze balıklı aloe vera yemek ister misiniz? Bir sürü çılgın meydan okuma sizleri bekliyor! Gülmemeye çalışın ve en sevdiğiniz kanal 123 GO Like!'a abone olun!⭐... Bildirim ziline tıklamayı da unutmayın! ????Böylece hiçbir videomuzu kaçırmazsınız!

Geri döneceğiz!

#123GoLike #komikvideo #123GO


Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.