Write For Us

Savaşın içinde yeşeren bir aşk! - Vatanım Sensin 55. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
70 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 55. Bölümde hücreye ziyarete giden Yıldız ile Yakup arasında duygusal bir konuşma yaşanıyor!

Yakup'un tutuklanması Yıldız'ı kahreder. Aleksi'nin intikam için Yakup'u hedef aldığını düşünen Yıldız, bir hakikati daha öğrenir. Yakup bir kuvvacıdır ve Yıldız ile bu yüzden evlenmiştir. Yıldız, hücreye gittiği vakit bunları kendisine neden itiraf etmediğini sorgular. Yakup ise çaresizdir ve Yıldız'ı gerçekten sevdiğini söyler. İki aşık arasında yaşanan duygu yüklü konuşma, savaşın içinde dik durmaya çalışan bir aşkın göstergisidir. Yıldız hücreden ayrıldıktan sonra Yakup, Cevdet ile yaptıkları plan için intihar etmeye kalkışır.

Vatanım Sensin 55. Bölüm Özeti

Yakup, Yunan işkencesine maruz kalıyor; Türk milletinin geleceği için kritik bir karar alıyor!

Yakup'u yakalayan Filippos elindeki kozları artırmanın tadını çıkarırken, Cevdet ise şüphe çekmemek adına Yakup’un başına gelenleri eli kolu bağlı izlemek zorundadır.

Yakup’un kuvvacı olduğunu öğrenen Yıldız, Havva’yı kurtarmanın yolunu arar. Yakup’un tutuklanmasına neden olan uçağı geri almak için Leon’la iş birliği yapan Vecihi ise bambaşka şeylerle geri dönecektir. Filippos konuşmamak için direnen Yakup’u çözmek için akıl almaz bir yönteme başvurur.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Levent Can (Filipos), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Miray Daner (Hilal), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Berker Güven (Aleksi), Ahmet Rıfat Şungar (Vecihi), Esra Ruşan (Emine), Merve Dizdar (Efsun), Devrim Özkan (Meryem), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman) ve Celile Toyon (Hasibe)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.