AVA360 Advertising

Selami'nin genç sevgilisi olay oldu! - Çocuklar Duymasın 43. Bölüm

Yükleniyor...
124 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 43. Bölümde, Gönül'ün eski eşi Selami'nin genç sevgili yapması ve Gönül'ün de bu durumu merak etmesi üzerine Tuna, kıskançlık krizlerine giriyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Selami rüzgarları esmeye başlıyor. Gönül, Selami'nin genç bir sevgilisi olduğunu öğreniyor. Bunun üzerine Meltem'le birlikte bu kızı merak ediyorlar. Gönül'ün Selami'yi merak etmesine ise içten içe kızan ve onu kıskanan Tuna daha fazla kendini tutamıyor. Tuna, Selami'nin konuşulmasından rahatsız oluyor. Gönül ise bu durumun doğal bir şey olduğunu ve Orçun'un babası olduğunu hatırlatarak orta yolu bulmaya çalışıyor. Tuna'nın eski eşi Özlem'in evlerine gelip gitmesine anlayış gösteren Gönül, Selami'nin de aynı şekilde gelebileceğinin altını çiziyor. Tuna ve Gönül arasında çıkan gerginlik kısa sürede tatlıya bağlanıyor!

Çocuklar Duymasın 43. Bölüm Özeti

Meltem, Haluk'un telefon şifresini değiştirince olanlar oluyor!

Meltem, Haluk’un telefonun şifresini değiştirir. Ancak öyle bir şifre koyar ki, Haluk’un telefonunu açması imkansız hale gelir. Haluk’un telefonundaki şifreyi açabilmesi için, Meltem’i ailesinden istediği günü hatırlaması gerekmektedir! Taş Fırın Haluk isteme tarihini hatırlamayınca birbirinden komik anlar yaşanır.

Öte yandan Gönül’ün eski kocası Selami’nin genç sevgilisi olduğuna dair haberler gelir. Gönül bu meseleyi Meltem’le konuşunca Tuna çok kıskanır. Gönül, aynı Tuna’nın eski karısı Özlem gibi Selami’nin de eve gelmesini isteyince ortalık karışır!

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.