Write For Us

Yıldız'ın gizli aşkı kim? - Vatanım Sensin 56. Bölüm

Yükleniyor...
69 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 56. Bölümde Yakup ile gittikleri pastaneye yeniden giden Yıldız, Aleksi'nin geldiği sırada gizli bir not alır.

Yakup ile Yıldız'ın boşanmasıyla Yıldız'a ilgi gösteren Aleksi, devamlı görüşmek istiyordu. Başlarda Yakup'u kıskandırmak için Aleksi ile görüşmeyi kabul eden Yıldız, ondan gelen yakışıksız teklif karşısında zor dakikalar yaşarken yardımına Yakup yetişmişti. Yakup ile Yıldız'ın yüzleşmesinde birbirlerine olan gizli duyguları ortaya çıkmış, ikili aralarındaki engelleri kaldırmışlardı. Aleksi, bu durumu yedirememiş ve Yakup'un tutuklanmasını sağlamıştı. Uğradığı işkencelerden sonra hastanedeyken kaçmayı başaran Yakup, Yıldız'a gizli bir not gönderir. Aleksi okumaya çalışsa da Yıldız buna izin vermez. Yıldız ile Yakup'un gizli buluşması, özlem gidermelerine sahne olur.

Vatanım Sensin 56. Bölüm Özeti

Filippos'un planı, Cevdet ile Hilal'i karşı karşıya getiriyor!

Cevdet'in, Yakup'la görüştüğünü kendi gözleriyle görüp Kuvayı Milliye için çalıştığından emin olan Filippos, Cevdet'i tutuklamak veya cezalandırmak yerine göz hapsine almayı tercih eder. Böylece Ankara'nın planlarını önceden haber alıp boşa çıkarabilecektir. Nitekim Filippos'un elde ettiği bilgiler öncelikle Darülmesai'yi ve Azize dahil oradaki tüm kadınların hayatını tehdit eder.

O sırada Ankara Cevdet'ten, İtalyanlara esir düşen ve serbest bırakılmak üzere olan Türk subaylarıyla ilgili bir görev verir. Şimdi Cevdet'le Filippos arasında tehlikeli bir satranç oyunu başlayacaktır. Bu öylesine tehlikeli bir oyundur ki Cevdet'i kızı Hilal'le ölümcül bir şekilde karşı karşıya getirecektir.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Levent Can (Filipos), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Miray Daner (Hilal), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Berker Güven (Aleksi), Ahmet Rıfat Şungar (Vecihi), Esra Ruşan (Emine), Merve Dizdar (Efsun), Devrim Özkan (Meryem), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman) ve Celile Toyon (Hasibe)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.