Adonis büyük sırrı açıklayacak mı? - Vatanım Sensin 52. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
36 İzlenme
Vatanım Sensin 52. Bölümde Cevdet ve Leon, Hilal'i vuran kişinin Adonis olduğunu öğreniyor!

Yunan albay Adonis ve Yunan Kumandanı Filippos, Hilal ile Leon'un evliliğini öğrendikten sonra ikili için bir plan yaparlar. Bu planın hedefi Hilal'dir ve Hilal gece yarısı sokak ortasında Adonis tarafından vurulur. Felç kalan Hilal'in intikamı için Cevdet ve Leon harekete geçer. Hilal'e bunu yapanın kim olduğunu araştıran ikili, Adonis olduğunu öğrenir. Her yerde aranan Adonis, Cevdet tarafından yakalanır. Cevdet, Adonis'e bunu kimin yaptırdığını söyler. Yunan Kumandanı Filippos da oldukça tedirgindir. Zira kendi isminin ortaya çıkması her şeyi karıştıracaktır. Adonis, gerçekleri açıklamaz ve bunu canıyla ödemek zorunda kalır.

Vatanım Sensin 52. Bölüm Özeti

Yunanistan'da ilan edilen seferberlik, Yunan Kumandanı Filippos'un yeni planlarını devreye sokmasına neden oluyor!

Cevdet, Güney Cephesi’nin kapanması yolunda büyük bir adım atsa da Filippos’un son hamlesiyle Doğu Cephesi yeniden karışmış, Türk Ordusu'nun gücü tek cephede toplanamaz hale gelmiştir. Hilal yeni durumunu kabullenmekte güçlük çekerken, ne Leon ne de ailesi onun umutsuzluğa teslim olmasına izin vermeyecektir. Böylece Cevdet ve Leon, Hilal’i bu hale getiren caninin izini sürmeye başlarlar. Ancak failin kimliği onları yepyeni bir şüpheye iter.

Filippos ise Yunanistan’da ilan edilen seferberliğin yardımıyla Türklerin üzerine yürümek için büyük bir ordu kurmuştur. İki ordu cephede karşı karşıya gelmeye hazırlanırken, Filippos kendi planlarını uygulamak için harekete geçer.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi), Seher (Şükran Ovalı)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.