Beton Orçun'un ödül heyecanı yarım kaldı! - Çocuklar Duymasın 36. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
38 İzlenme
Çocuklar Duymasın 36. Bölümde, Orçun "Yılın En Çok Gelişim Gösteren E-Sport Oyuncusu" ödülü almaya hak kazanıyor ancak Tuna yine yapacağını yapıyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Orçun ödül töreni için hazırlık yapmaktadır. Bu özel ödül töreni için büyük bir heyecanla bekleyen Orçun'u, konuşmasını yapacağı sırada Tuna videoya çekecektir. Gönül, bu konuda Tuna'yı sıkı sıkı tembihlemiştir. Özellikle telefonunun hafızasını kontrol etmesini ve bir aksilik yaşamak istemediğinin de altını çizmiştir. Her şey yolunda giderken büyük gün gelip çatmıştır. Orçun ve ailesi ödülü almak için yola çıkmıştır. Orçun konuşmasını yaptığı sırada ise korkulan olmuş ve Tuna'nın telefonunun hafızası dolmuştur. Bu durum yüzünden Orçun'la hiç fotoğraf çekinemeyen Gönül ise küplere binmiştir.

Çocuklar Duymasın 36. Bölüm Özeti

Haluk'un sosyal medyayla imtihanı!

Haluk, İrem’in ısrarlarına dayanamaz ve insanların rehberinde nasıl kayıtlı olduğuna bakar. Bir kişi Haluk’u “Taş Kafa” diye kaydetmiştir ancak kim olduğu büyük merak konusudur. Haluk o kişiyi bulmaya çalışınca bir birinden komik anlar yaşanır.

Öte yandan Haluk sosyal medyadan özlü sözler paylaşmaya başlar, ancak başta Meltem olmak üzere kimse Haluk’un paylaşımlarını beğenmeyince ortalık karışır.

Orçun çok önemli bir ödül törenine katılacaktır. Tuna’nın bu ödül törenini cep telefonuyla çekmesi gerekmektedir. Ancak Tuna’nın saklama alanı dolunca ödül törenini çekemez. Oğlunun bu önemli gününden ne fotoğraf ne de video olduğunu öğrenen Gönül çılgına döner.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.