Write For Us

İncir Ağacı 23. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
58 İzlenme
Published
İncir Ağacı 23. Bölüm Özeti:
Belgin, Orhan’ın yanına gitmiş, kararını verdiğini söylemiştir. Artık aralarında yalan dolan hiçbir şey olmayacak, birbirlerine ne olursa olsun sahip çıkacaklardır.
Önceki gün Cemal’den Sevda’nın zor durumda olduğu haberini alan ve bu yüzden vicdan azabı çekmeye başlayan Neriman ve İsmet, Sevda’ya bir ziyarette bulunmaya karar verirler.
Bu sırada Perihan ikinci gerçek çekimi için hazırlanmaktadır. Çekime gitmek için yine okulu kıracaktır. Mesude’ye gelme dese de Mesude arkadaşını yalnız bırakmaz ve birlikte gitmeye karar verirler. Neriman ve İsmet, gün içinde yaptıkları Suzan ziyaretini tamirhaneye gidip Cemal’e anlatırlar ve Orhan tüm olanları duyar. Kadınların bir çözümü vardır. Suzan’ı münasip bir kısmet bulup baş göz edecekler böylece Suzan’ın bir yuvası olacak, bebeğini vermek zorunda kalmayacaktır. Orhan dayanamaz ve Suzan’ı görmeye gider.
Yavuz ve İnci’nin keyifleri yerindedir. Aralarında geçen gazino ve mahallelinin durumu zor kabullenişi sohbeti İnci’nin aklına bir fikir getirmiştir. İnci mahalledeki bakkalın veresiye defterini babasının adına satın alır ve mahalleliyi borçtan kurtarır. Bu hareket Vefa’nın çok hoşuna gider ve yanındaki adamları paylar. “Başından beri yapmamız gereken hareket buydu. Siz hala zorla güzellik yapmaya çalışın! Bunca adam şuncacık kız kadar olamadınız” der. İnci babasını gururlandırdığı için çok mutludur. İnci hem mahallelinin borcunu silmeye hem de Cemal ve Orhan’a teşekkür etmeye gelmiştir. Neriman İnci’yi tekrar gördüğü için çok mutlu olur. Komşuları görsün diye abartılı hareketlerle buyur eder. Yine evde İnci’ye aşırı ihtimam gösterirler. İnci çok geç olmadan gideyim der. Yavuz genç kızı arabasına geçirir. O sırada sokakta daha önce gördüğü arabalar ve adamların olduğunu fark eder. İnci’nin gitmesi gereken yola değil ters yola girdiğini görür. Hemen önlerini keser. İnci’yi kaçırmaya çalışmaktadırlar. Yavuz adamların biriyle boğuşurken bir silah patlar.

#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.