Write For Us

Tuna'nın tatil krizi! - Çocuklar Duymasın 34. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
82 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 34. Bölümde, Tuna, Gönül'e almayı planladığı tatil parasını eski eşi Özlem'e borç verince olanlar oluyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Özlem, Tuna'dan borç istiyor. Tuna ise Gönül'le planladıkları tatilin parasını ona borç veriyor. Ancak bu parayla Özlem ve Sertaç'ın balayı tatili aldıklarını öğrenince büyük bir pişmanlık yaşıyor. Gönül'e de bu durumu söylemeye çekiniyor.Tuna durumları kurtarmaya çalışırken ise Sertaç yine yapacağını yapıyor. Tuna'nın Gönül'e yalan söylediğini ve gemi tatilini almadığını söyleyiveriyor. Duydukları karşısında deliye dönen Gönül ise derhal ondan bir açıklama bekliyor. Tuna şimdi ne yapacak?

Çocuklar Duymasın 34. Bölüm Özeti

Bir süre önce evlat edinmek için başvuru yapan Haluk ve Meltem’e sevindirici bir haber gelir.

Haluk ve Meltem’e Büyük Sürpriz!

Bir süre önce evlat edinmek için başvuru yapan Haluk ve Meltem’e sevindirici bir haber gelir. Haluk ve Meltem evlat edinmek için kurum tarafından uygun bulunmuştur. Şimdi onları daha heyecanlı günler beklemektedir. Haluk ve Meltem evlat edinecekleri çocukla tanışmaya gider.

Öte yandan Tuna, eski karısı Özlem’e verdiği borç paranın, Sertaç ve Özlem’in balayı parası olduğunu öğrenince yıkılır. Onlara balayı yapsınlar diye para veren Tuna, Gönül’ün çok istediği gemi tatilini alamamış, ama aldığını söylemiştir. Tuna’nın başı fena halde derttedir. Merve en sevdiği fenomenlerden biri olan Başak Karahan ile tanışır. Başak’ı evde gören Merve, gözlerine inanamaz!

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.