Write For Us

Haluk ve Tuna'nın Check-Up krizi! - Çocuklar Duymasın 30. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
131 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 30. Bölümde, Haluk'la birlikte Check-Up yaptıran Tuna, sonuçları almaya gittiklerinde beklenmedik bir durum yaşıyorlar!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Haluk ve Tuna hastaneye giderler. Yaptırdıkları Check-Up sonuçlarını beklerken ise Tuna birden gerilir. Henüz doktor konuşmaya başlamadan panik olan Tuna, kendini kötü sonuçlara hazırlamıştır. Onun bu hallerinden tedirgin olan Haluk ise bu süreçte deliye dönmüştür. Sonuçları temiz çıkan ikiliyi bu sefer de prostat muayenesi beklemektedir. Bu muayeneden kaçmak için yapmadığı şey kalmayan Haluk ise sonunda teslim olur. Haluk ve Tuna'nın sağlık sorunlarının olmadığı anlaşılır ve ikili rahat bir nefes alır.

Çocuklar Duymasın 30. Bölüm Özeti

Havuç’un esrarengiz arkadaşı Alev'in, Tutku olduğu ortaya çıkacak mı?

Haluk ve Meltem, Havuç’un esrarengiz arkadaşı Alev’i çok merak etmektedir. Bu yüzden onları akşam yemeğine çağırırlar. Havuç’un arkadaşı Alev’le tanışmak için eve gelenler, Alev’in aslında aylardır kurtulamadıkları Tutku olduğundan habersizlerdir.

Haluk ve Meltem, Havuç’un Tutku ile samimi arkadaş olduklarını öğrenince ne yapacaktır? Öte yandan Gönül ve Tuna, asla yalan söyleyemeyen Sertaç’ı, Haluk’ların evine getirince ortalık karışır. Sertaç aklından geçenleri direkt söylediği için Taş Fırın Haluk’u oldukça sinirlendirir.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.