Write For Us

Çocuklar Duymasın 14. Bölüm - Haluk'un hesabı hackleniyor!

Yükleniyor...
Google Rank
99 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 14. Bölümde, Haluk'un cep telefonundan herkese, acil paraya ihtiyacı olduğunu belirten bir mesaj gidiyor ve olanlar oluyor!

Çocuklar Duymasın'da Haluk'un başı dolandırıcılarla derde giriyor. Haluk'un telefon numarasından, herkese giden mesaj ortalığı karıştırıyor. Mesajı alanlar, Haluk'un borç para istediğini görünce ise hem şaşırıyor hem de yardımcı olmak adına hesabına para gönderiyor.

Bir anda Haluk'un hesabına bir çok kişiden para gidiyor. Akşam olunca ise Haluk'un yanına gelen yakınları, çaktırmadan bu durumu Haluk'a haber veriyor.

Bu haber üzerine Haluk, kimseden borç para istemediğini ve mesajla bir ilgisi olmadığını söyleyince işin rengi değişiyor!

Çocuklar Duymasın 14.Bölüm Özeti

Çocuklar Duymasın’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Yaşanıyor!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Haluk ve Meltem’lerin evinde de, Gönül ve Tuna’nın evinde de coşkuyla kutlanmaktadır. İki aile Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için fener alayına gider.

Herkese Taş Fırın Haluk’tan mesaj gelir. Haluk mesajla herkesten para istemektedir. Bunun üzerine Haluk’un çevresindeki herkes para gönderince ortalık karışır.

Öte yandan Haluk evde hasta yatmaktadır. Tüm sevdikleri maddi sıkıntısı olduğunu düşündükleri için eve ziyarete gelir. Ancak hastalığını abartan Haluk bu durumu fazlasıyla büyütünce bir birinden komik anlar yaşanır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures
Yapımcı: Birol Güven
Senarist: Birol Güven
Yönetmen: Bora Tekay
Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu
Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven
Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.