Write For Us

Haluk'un herkesten sakladığı sır ne? - Çocuklar Duymasın 45. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
100 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 45. Bölümde Haluk'un hareketlerinden şüphelenen Meltem, tatilde yaşadığı olayın ne olduğunu öğrenmek istiyor fakat Haluk herkesten gizlemeyi tercih ediyor.

Tatilden erken dönmek isteyen Haluk, herkesi şüphelendiriyor. Haluk, tatilin son gününde yaşadığı olayı hiç kimse ile paylaşmıyor ve merak uyandırıyor. Meltem, Gönül, Tuna başta olmak üzere diğer herkes Haluk'un tatilde başına ne geldiğini merak ediyor ve öğrenmek için harekete geçiyor. Sertaç'ın her şeyi bildiğini düşünen Meltem, onu konuşturarak gerçekleri öğrenmek için Sertaç'ı eve davet ediyor. Peki Meltem, Haluk'un başına geleni öğrenmeyi başaracak mı?

Çocuklar Duymasın 45. Bölüm Özeti

Çocuklar Duymasın yeni sezon bölümüyle Çarşamba akşamı başlıyor.

Havuç, yaz tatilinde tanıştığı Simay adında Karadenizli bir kıza kör kütük aşık olur. Aşık Havuç’un gözü, Simay’dan başka hiç kimseyi görmemektedir. Havuç, Simay’a evlenme teklif eder ve ardından da onu Haluk ve Meltem’le tanıştırır. Haluk ve Meltem bu evlilik fikrine nasıl yaklaşacaktır?

Yaz tatilinde Haluk’un başına çok kötü bir olay gelmiştir. Ancak Haluk, başından geçen bu kötü olayı herkesten saklar. Bu Haluk için o kadar büyük bir sırdır ki, Meltem’e bile söylemez. Haluk’un herkesten sakladığı sırrı büyük merak konusu olur. Başta Meltem olmak üzere, herkes Haluk’un sırrının peşine düşer.

Öte yandan Tuna, Gönül’ün tüm uyarılarına rağmen kendi sosyal medya hesabında Merve’nin fotoğrafını paylaşır. Merve bu fotoğrafının asla paylaşılmasını istememektedir, ancak Tuna fotoğrafı silmeyince Merve için yapılacak tek bir şey kalmıştır! Merve Tuna’yı mahkemeye verir!

Çocuklar Duymasın yeni sezon bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Mint Motion Pictures

Yapımcı : Birol Güven

Senarist : Birol Güven

Yönetmen : Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni : Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik : Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular : Tamer Karadağlı (Haluk),Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç Kanert (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Mehmet Baran Erdoğan ( Havuç Emre), Ferdi Akarnur ( Müsteşar Kemal) , Melek Şahin (Emine), Alpaslan Özmol ( Çaycı Hüseyin), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye- Hüseyin’in annesi), Buse Sinem İren ( Simay), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve) Şükrü Koruyucu (Şükrü), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Tuna Arman ( Tuna’nın karısı Özlem) , Kalust Şalcıoğlu ( Sertaç) Meto- ( Etem Caner Karaüç) , Haluk Özenç (Arda) Sinem Güven ( Hatice), Deniz Gök ( İrem), Serkan Balbal ( Tolga), Tunahan Büyükercan ( Yiğido), Yakup Uysal ( Kahveci Yakup),
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.