Write For Us

Zeynep'ten, Haluk'u kurtaran tüyo! - Çocuklar Duymasın 43. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
73 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 43. Bölümde, Meltem Haluk'un telefon şifresini isteme günü olarak değiştirince Haluk'un imdadına Zeynep koşuyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Meltem, Haluk'un telefon şifresini değiştiriyor. Yeni şifre olarak da Haluk'un Meltem'i istemeye geldiği günün tarihini belirliyor. Haluk ise telefonuna koyulan bu şifreyi öğrendiğinde ne yapacağını bilemiyor. İsteme gününü bir türlü hatırlayamayan Haluk, kızı Zeynep'le konuşurken bir anda aklına o gün geliyor. Zeynep, o güne dair olan fotoğrafların arkasında tarih yazabileceğini söylüyor. Haluk, bunu akıl edemediğini söyleyerek derhal fotoğraf albümünü karıştırmaya başlıyor ve tam da Zeynep'in söylediği gibi fotoğraflarda tarih yazıyor. Zeynep'ten gelen bu tüyo sayesinde Haluk zor bir durumun daha üstesinden gelmiş oluyor.

Çocuklar Duymasın 43. Bölüm Özeti

Meltem, Haluk'un telefon şifresini değiştirince olanlar oluyor!

Meltem, Haluk’un telefonun şifresini değiştirir. Ancak öyle bir şifre koyar ki, Haluk’un telefonunu açması imkansız hale gelir. Haluk’un telefonundaki şifreyi açabilmesi için, Meltem’i ailesinden istediği günü hatırlaması gerekmektedir! Taş Fırın Haluk isteme tarihini hatırlamayınca birbirinden komik anlar yaşanır.

Öte yandan Gönül’ün eski kocası Selami’nin genç sevgilisi olduğuna dair haberler gelir. Gönül bu meseleyi Meltem’le konuşunca Tuna çok kıskanır. Gönül, aynı Tuna’nın eski karısı Özlem gibi Selami’nin de eve gelmesini isteyince ortalık karışır!

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.