Write For Us

Haluk'un gizli hayranı kim? - Çocuklar Duymasın 36. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
107 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 36. Bölümde, Haluk'un sosyal medya paylaşımlarını beğenen ve ilgiyle takip eden gizli hayranı merak uyandırdı!

Çocuklar Duymasın son bölümde son zamanlarda sosyal medyasından sürekli özlü sözler paylaşan Haluk, Meltem ve yakınlarının beğeni yapmamasından yakınıyor. Meltem, tarzı dışında paylaşım yaptığı için Haluk'un gönderilerini beğenmediğini söylüyor. Ancak sadece Haluk'un takip eden ve onun tüm paylaşımlarını beğenen bir hesap dikkat çekiyor. Üstelik bu kişi beğenmekle kalmayıp, yorum da yapmaya başlayınca bir anda herkesin merakına neden oluyor. Peki Haluk'un gizli hayranının Tutku olduğunu anlayabilecekler mi?

Çocuklar Duymasın 36. Bölüm Özeti

Haluk'un sosyal medyayla imtihanı!

Haluk, İrem’in ısrarlarına dayanamaz ve insanların rehberinde nasıl kayıtlı olduğuna bakar. Bir kişi Haluk’u “Taş Kafa” diye kaydetmiştir ancak kim olduğu büyük merak konusudur. Haluk o kişiyi bulmaya çalışınca bir birinden komik anlar yaşanır.

Öte yandan Haluk sosyal medyadan özlü sözler paylaşmaya başlar, ancak başta Meltem olmak üzere kimse Haluk’un paylaşımlarını beğenmeyince ortalık karışır.

Orçun çok önemli bir ödül törenine katılacaktır. Tuna’nın bu ödül törenini cep telefonuyla çekmesi gerekmektedir. Ancak Tuna’nın saklama alanı dolunca ödül törenini çekemez. Oğlunun bu önemli gününden ne fotoğraf ne de video olduğunu öğrenen Gönül çılgına döner.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.