Yaralı Kuşlar 127. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
17 İzlenme
Yaralı Kuşlar 127. Bölüm Fragmanı yayında! Meryem, Tekin'in yaptığı telefon konuşmasına şahit oluyor ve şüphelerinin gerçek olduğunu görüyor!

Meryem, Levent'in yaşadığı araba kazasında Tekin'in parmağı olabileceğini düşünür. Düşüncelerini doğrulayan telefon konuşmasını duyunca büyük şok yaşar. Tekin, adamlarını telefonda azarlıyordur. Levent'in hala hayatta olması yüzünden onlara sert sözlerle bağırdığı sırada Meryem'in oadada oldupğunu fark etmez. Meryem ile göz göze kalırlar. Meryem, kazada Tekin'in parmağının olduğunu öğrendikten sonra ne yapacak?

Bu sırada konakta işler karışmıştır. Melis, kazanın verdiği durumu kendi lehine kullanmaya başlar. Vicdan azabı çeken Levent'i etrafında döndürür. Daha da ileri giderek Küçük Ömer'i kullanır. Meryem'in konaktan ayrılmasını fırsat bilir ve Ömer'in kendisine muhtaç olabileceğinin altını çizer gibi onunla ilgilenmeye başlar; fakat konakta onun bu numarasını yutmayan birisi vardır...

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 16.00'da Kanal D'de!
Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Arzu Yanardağ, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D'de ekrana gelecek.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…

Hazır mısınız?


Yapım: Stellar Yapım
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar
Hikaye-Öykü: Meryem Temiz,Sinem Şengünlü, Yasemin İnal Avcı
Senaryo:

Aslı Aksu, Bedirhan Toprak, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Gökçen Eroğlu, Hazel Sevim Ünsal, Meryem Temiz, Münevver Yıldız, Sinem Şengünlü, Yasemin İnal Avcı
Yönetmen: Yasemin Erkul & ECE TAHTALIOĞLU PERTEZ
Kostüm: Onur Becerik
Görüntü Yönetmeni:

Faruk Armankaya, Mustafa Karakuş
Sanat Yönetmeni:

Selami Taşbaşı
Müzik:

Murat Evgin
Oyuncular:

Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Arzu Yanardağ (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.