Write For Us

Azize'yi şok eden tesadüf ne? - Vatanım Sensin 44. Bölüm

Yükleniyor...
112 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 44. Bölümde Azize, öldü sandığı bebeği Mehmet'i tesadüf eseri buluyor!

Azize ve diğer hemşireler, ilaç götürmek için gittikleri kıyıda Yunan askerleri tarafından kötü muameleye maruz kalmışlardı. Yunan Yüzbaşı'nın cinsel saldırısına uğrayan Azize, bebeği Mehmet'i de kaybetmişti. Yunan askerlerinden Spiros, Mehmet'i ormanın içindeki bir ağaç kavuğuna koymuştu. Cevdet'in evinin önüne bırakılan Mehmet bebek, yetimhaneye verilmişti. Yunan bir aileye verilen Mehmet, tesadüf sonucu annesi Azize'ye kavuşur. İzmir'den kaçan Azize, Yunan bir aileyle şehir dışına gitmeye karar verir. Mehmet'i evlat edinen aile, bebeğin ağlamasını susturamayınca Azize, yardım eder. Mehmet'i kucağına alan Azize, ilk andan o olduğunu anlar ve öldü sandığı bebeğine kavuşmayı başarır.

Vatanım Sensin 44. Bölüm Özeti

Azize, Cevdet'i kurtarabilmek için harekete geçmeye hazırlanıyor!

Cevdet, Azize'nin başına gelenlerin intikamını almış ama Azize ve Charles'ın en büyük korkusu da gerçek olmuştur. Yannis'i öldürerek Yunan Ordusu'nda infial yaratan Cevdet hayati bir görev üstleneceği taarruz öncesi Filippos tarafından görevinden alınır. Cevdet'in, Ali Fuat Paşa'yla birlikte yaptığı plan suya düşmüştür.

Azize, Cevdet'i kurtarmak için harekete geçerken, Azize'nin vatansever kimliği de tüm aile için büyük bir tehdide dönüşmektedir. Artık Yunan taarruzunda görev alma imkanı kalmayan Cevdet bu açığı telafi etmek için her şeyi göze alırken, Türk Ordusu'nu büyük bir tehlike beklemektedir.


Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi), Seher (Şükran Ovalı)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.