Write For Us

Vatanım Sensin 38. Bölüm - Azize'nin bebeği yaşıyor mu?

Yükleniyor...
86 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 38. Bölümde İzmir'e gelen Azize'yi gören Spiros, gerçekleri itiraf etmek için Cevdet'i beklemeye başlar.

Azize uğradığı cinsel saldırıdan sonra canını kurtarabilmiş olsa da bebeğini kaybetmişti. Milli mücadelenin devamı için Cevdet ve ailesinden ayrı kendi savaşını vermeye başlamıştı. Limanda Azize ve diğer kadınların öldürüldüğü gün Spiros, Azize'nin bebeğinin ölmediğini ve onu ormana sakladığını söyler. Spiros tüm yaşananları Cevdet'e anlatmak isterken, İngiliz Charles Hamilton ile karşılaşır. Azize'nin başından geçenleri bilen Hamilton, gerçekleri bilenin yalnızca kendi olmadığını öğrenir. Bir gece kapıları çalınan Hilal, gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşar. Evin önüne bırakılan bebek, beraberinde birçok soruyu akıllara getirir.

Vatanım Sensin 38. Bölüm Özeti

Çiftliğe zaferle dönen Dağıstanlı, Azize ve diğer kadınları Yunan namlusu ucunda buluyor! Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Aralık Perşembe 20.00'de!

Başdeğirmen'deki isyanı bastıran Dağıstanlı muzaffer bir komutan edasıyla çiftliğe döner. Ancak Azize ve kadınlar tam da orada, düşman namlusunun ucundadır. Diğer yanda Filippos peş peşe gelen başarısızlıklara dur demek ve milli mücadeleye sert bir darbe indirmek için Sadrazam Damat Ferit Paşa’yı İzmir’e davet eder. Bu sırada Ankara, Dağıstanlı’yı resmen düzenli orduya davet eder.

Kibri gözünü karartan Dağıstanlı ise Cevdet’ten Damat Ferit’i öldürmesine yardım etmesini ister. Bu sırada İstanbul’dan Ankara’ya ulaşan haberler her şeyi alt üst edecek, Ankara ile milli mücadeleyi tehlikeye atan Dağıstanlı arasında sıkışan Cevdet tüm dengeleri değiştirecek bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni sezonuyla perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.