Write For Us

Cevdet ve Azize, Filippos'un elinde! - Vatanım Sensin 58. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
104 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 58. Bölümde işkenceye maruz kalan Cevdet'e en büyük darbe, karşısında Azize'yi görmek oluyor!

Cevdet'in kuvvacı olduğunu öğrenen Filippos, onu adım adım takip etme kararı alsa da İzmir'deki Yunan Ordusu'nun teyyarelerinin patlatılması ve oğlu Aleksi'nin öldürülmesiyle harekete geçer. Cevdet ve ailesi hakkında yakalama kararı çıkarır. Cevdet'i türlü işkencelerle konuşturmaya çalışan Filippos, Türk Ordusu'nun planlarını öğrenmek ister. Cevdet ise konuşmamakta kararlıdır. Uğradığı işkenceler karşısında çok zor anlar yaşasa da Cevdet'i en çok zorlayan durum; Azize'nin de yakalanması olur. Azize'yi karşısında gören Cevdet, ne yapacağını bilemez. Zira Filippos, Cevdet'in yumuşak karnını kullanmaktan çekinmeyecektir.

Vatanım Sensin 58. Bölüm Özeti

Aleksi'nin ölüm haberi ile yıkılan Filipos, Cevdet'in oyununu fark eder. Artık Cevdet ve ailesi için bir ölüm kalım savaşı başlamıştır.

Yunan ordusu İzmir'de patlayan bombalarla sarsılmış, artık Cevdet ve ailesi için bir ölüm kalım savaşı başlamıştır. Cevdet, kızlarını İzmir'den çıkarabilmek için Azize'yle beraber çabalarken bir yandan da yeni aldığı bir haberle vazifesinin tamamlanmadığını öğrenir.

Oğlunun ölüm haberiyle deliye dönen Filipos hem duraksayan Yunan ordusunu büyük bir öfkeyle harekete geçirmiş hem de Azize ve kızları İzmir'de köşeye kıstırmıştır.

Cevdet, Mustafa Kemal'in emriyle giriştiği Şafak Harekatı planının selameti için elini çabuk tutmak zorundadır. Ancak bu kez Filipos'un elinden kaçması kolay olmayacaktır. Dahası Filipos, Cevdet'e karşı kullanabileceği en önemli kozu ele geçirmiştir.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Levent Can (Filipos), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Miray Daner (Hilal), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Berker Güven (Aleksi), Ahmet Rıfat Şungar (Vecihi), Esra Ruşan (Emine), Merve Dizdar (Efsun), Devrim Özkan (Meryem), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman) ve Celile Toyon (Hasibe)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.