Write For Us

Cevdet, Yunanların tuzağına düşecek mi? - Vatanım Sensin 46. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
75 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 46. Bölümde Dağıstanlı'dan gelen mektupla harekete geçen Filippos, Cevdet'e bir oyun oynar.

Dağıstanlı'nın ölmeden önce Yunan Kumandanı Filippos'a gönderdiği mektup Filippos'u harekete geçirir. Zira mektupta Cevdet'in Türk Ordusu için çalışan bir vatansever olduğu yazılıdır. Bu durum karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Filippos, Cevdet'in güvenilirliğini ölçmek ister. Milli Mücadele'nin kaderini belirleyecek topların İzmir'e getirilişiyle Cevdet ve Yakup da onların tutulduğu hangarı patlatmak isterler. Lakin Cevdet, takip edildiğini anlar ve kendisine kurulan tuzağı erkenden fark eder.

Vatanım Sensin 46. Bölüm Özeti

Yunan Kumandanı Filippos, Cevdet'i zor bir karara zorluyor!

Cevdet'in öldürdüğü Dağıstanlı, giderayak Filippos'a yolladığı pusulayla Cevdet'in en büyük sırrını açığa vurmuştur. Filippos, menşeinden emin olmadığı bu bilgiyi sınamak istemektedir.

Kızlar, Azize için kalacak bir yer bulmuşlar, fakat Aleksi'nin Mehmet bebeği bulup satmanın peşinde olduğundan habersizdirler. Hilal ve Leon, Aleksi'nin gerçek niyetinden şüphe etmeye başlarlar. Filippos, Türklere nihai darbeyi vurmak için İzmir'e yepyeni dev toplar getirtmiştir. Ancak Filippos bu silahları kullanarak sadece bir cephe zaferi kazanmak değil; Cevdet'in ihanetini de ispat etmek niyetindedir. Cevdet, vazifesi ve ailesi arasında güç bir tercih yapmak zorunda kalacaktır.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi), Seher (Şükran Ovalı)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.