Write For Us

Bütün golleri ben attım! - Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
202 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 1. Bölümde Ahmet, Sude ile akşam yemeğine çıkar ve Sude'nin tuzağına düştüğünün farkına varamaz.

Maça gidiyorum diye eve haber veren Ahmet, Sude ile ilk kez akşam yemeğinde bir araya gelirler. Sude, Ahmet'in heyecanını anlar ve bu kez evlenmek için doğru adımları izlemek niyetindedir. Sude, adım adım planını uygularken, Ahmet de karısı Müjgan'ı kandırmaya devam eder.

Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm Özeti

Kocası Ahmet'in, başka bir kızla görüştüğünü öğrenen Müjgan'ı büyük bir sınav beklemektedir.

Ahmet ve Müjgan üç çocuklarıyla sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Sosyal hayatları karı koca görüştükleri Nilgün ve Şahin, yakın arkadaşları Canan, Osman ile sınırlıdır. Ta ki mali müşavir olan Ahmet, hesaplarını tuttuğu mağazada çalışan Sude ile karşılaşıncaya kadar. Arkadaşı Şahin’in yüreklendirmesiyle Sude’nin peşine düşer. Müjgan kocasının başka bir kadının peşinden koştuğundan habersiz, mutlu mesut hayatını sürdürürken Ahmet ise gözünü karartmış, Sude ile yeni bir aşka yelken açmak üzeredir.

Koca Koca Yalanlar yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Limon Film

Yönetmenler : Osman Taşçı - Burcu Alptekin

Yapımcı : Hayri Aslan

Senarist : Gül Abus Semerci

Uygulayıcı Yapımcı : Esi Gülce Kutluata

Görüntü Yönetmeni : Erhan Ergün

Müzik : JingleTV

Oyuncular : Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.