Write For Us

Telefon mesajlarına dikkat! - Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
100 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 1. Bölümde Müjgan, kocası Ahmet'e ilgi göstermek istese de Ahmet'in aklı Sude'dedir. Sude'den gelen mesaj, Ahmet'i deliye döndürür.

Müjgan ile Ahmet, mutlu bir evlilik tablosu çizseler de gerçek öyle değildir. Ahmet'in artık gözü dışarıdadır ve sokakta gördüğü Sude'den oldukça etkilenmiştir. Sude'yi arayarak tanışmak istemesi, hiç beklemediği şekilde sonuçlanır. Sude de sevgilisinden beklediği ilgiyi göremez ve Ahmet'e karşılık verir. Ahmet'e attığı mesajla istediğini alır. Müjgan ise hiçbir şeyden haberdar değildir ve Ahmet'in garip davranışları karşısında ne yapacağını bilemez.

Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm Özeti

Kocası Ahmet'in, başka bir kızla görüştüğünü öğrenen Müjgan'ı büyük bir sınav beklemektedir.

Ahmet ve Müjgan üç çocuklarıyla sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Sosyal hayatları karı koca görüştükleri Nilgün ve Şahin, yakın arkadaşları Canan, Osman ile sınırlıdır. Ta ki mali müşavir olan Ahmet, hesaplarını tuttuğu mağazada çalışan Sude ile karşılaşıncaya kadar. Arkadaşı Şahin’in yüreklendirmesiyle Sude’nin peşine düşer. Müjgan kocasının başka bir kadının peşinden koştuğundan habersiz, mutlu mesut hayatını sürdürürken Ahmet ise gözünü karartmış, Sude ile yeni bir aşka yelken açmak üzeredir.

Koca Koca Yalanlar yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Limon Film

Yönetmenler : Osman Taşçı - Burcu Alptekin

Yapımcı : Hayri Aslan

Senarist : Gül Abus Semerci

Uygulayıcı Yapımcı : Esi Gülce Kutluata

Görüntü Yönetmeni : Erhan Ergün

Müzik : JingleTV

Oyuncular : Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.