Write For Us

Müjgan ile Ahmet'in gizli kaçamağı! - Koca Koca Yalanlar 10. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
170 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 10. Bölümde Müjgan ile Ahmet, her evlilik yıl dönümlerinde gittikleri deniz kenarına bu yıl da giderler ve aralarındaki buzları eritirler.

Ahmet, Müjgan'ı aldattın sonra büyük bir pişmanlık yaşamıştı. Hem Müjgan'ı çok aramış hem de Sude ile büyük bir hata yaptığının farkına varmıştı. Müjgan ise Ahmet'ten boşanmak istemiş ve onun geri dönme çabalarını karşılıksız bırakmıştı. İkilinin evlilik yıl dönümlerinde devamlı gittikleri deniz kenarına bu yıl da gidip gitmeyecekleri merak konusu olur. Müjgan, her ne kadar Ahmet'i affetmek istemese de eski günlerini özlemektedir. Müjgan, bu yıl da herkesten gizledikleri o yere gider ve Ahmet'i de orada bulur. Müjgan'ı hala sevdiğini söyleyen Ahmet, önemli bir adım atar.

Koca Koca Yalanlar, Kanal D'de!

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı:
Salih Fahlioğulları
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.