Write For Us

Zampara Ahmet, köşeye sıkışıyor! - Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
88 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 1. Bölümde Müjgan, gittiği kuaförde Ahmet'in kendisini aldattığını öğreniyor; dünyası başına yıkılıyor!

Ahmet'in, Sude diye bir kızla Müjgan'ı aldattığını öğrenen Nilgün ile Canan harekete geçerler. Sude'den hesap sormak için çalıştığı mağazaya giderler. Fakat gördükleri manzara onları büyük bir şaşkınlığa iter. Zira Sude oldukça güzel ve çekici bir kızdır. Müjgan'a bu gerçeği itiraf edemezler. Müjgan için acı gerçekle yüzleşmek, kuaförde gerçekleşir. Sude'nin en yakın arkadaşı başına gelen olayı anlatırken, gerçeklerin ortaya çıkacağından oldukça habersizdir.

Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm Özeti

Kocası Ahmet'in, başka bir kızla görüştüğünü öğrenen Müjgan'ı büyük bir sınav beklemektedir.

Ahmet ve Müjgan üç çocuklarıyla sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Sosyal hayatları karı koca görüştükleri Nilgün ve Şahin, yakın arkadaşları Canan, Osman ile sınırlıdır. Ta ki mali müşavir olan Ahmet, hesaplarını tuttuğu mağazada çalışan Sude ile karşılaşıncaya kadar. Arkadaşı Şahin’in yüreklendirmesiyle Sude’nin peşine düşer. Müjgan kocasının başka bir kadının peşinden koştuğundan habersiz, mutlu mesut hayatını sürdürürken Ahmet ise gözünü karartmış, Sude ile yeni bir aşka yelken açmak üzeredir.

Koca Koca Yalanlar yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Limon Film

Yönetmenler : Osman Taşçı - Burcu Alptekin

Yapımcı : Hayri Aslan

Senarist : Gül Abus Semerci

Uygulayıcı Yapımcı : Esi Gülce Kutluata

Görüntü Yönetmeni : Erhan Ergün

Müzik : JingleTV

Oyuncular : Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.