Write For Us

İstenilen nafaka dudak uçuklattı! - Koca Koca Yalanlar 6. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
181 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 6. Bölümde Müjgan ile Ahmet, mahkemede karşı karşıya geliyor; Müjgan'ın annesi damgasını vuruyor!

Ahmet'i affetmeyen Müjgan, boşanmak için hakim karşısına çıkar. Ahmet'in de hazır bulunduğu mahkemede beklenmedik olaylar yaşanır. Müjgan'ın avukatı, Ahmet'ten çocukların eğitim masrafları dışında 10 Milyon TL nafaka ister. Müjgan'ın da şaşırdığı bu miktar, Ahmet'in sonunun başlangıcıdır. Ahmet, Müjgan tarafından gelen bu istek karşısında büyük bir şok yaşar. Müjgan'ın annesinin de mahkemedeki tavrı, aralarındaki tüm bağların kopmasına sebep olur. Sude'yi ise büyük bir seçim beklemektedir. Hiçbir şeyi olmayan Ahmet ile ilişkisine devam edebilecek midir?

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Yapımcı: Hayri Aslan
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı: Esi Gülce Kutluata
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.