Write For Us

Aile tanışması herkesi şok etti! - Koca Koca Yalanlar 10. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
199 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 10. Bölümde Kubilay ile Refika'nın aşkı tam gaz devam ederken, ikili ailelerinin tanışmasını istiyor ve olanlar oluyor!

Kubilay ile Refika, gerçeklerden habersiz birbirlerine tutulurlar. Kubilay, ilk defa aşık olduğu bir kadının da onu sevmesiyle adeta bulutların üzerinde yürümektedir. Bunu annesi ve ablası Müjgan ile paylaşınca, herkes Kubilay'ın mutluluğuna ortak olur. Sude ise teyzesi Refika'nın kiminle çıktığından haberdardır. Ortalığın kızışması için ses çıkarmayan Sude, Ahmet'in de kendi taraflarında buluşmaya gelmesini sağlar. İki aile birbirlerini görünce büyük bir şok yaşar. Buluşulan mekan bir anda karışır ve artık ağızlar değil, pastalar konuşur.

Koca Koca Yalanlar, Kanal D'de!

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı:
Salih Fahlioğulları
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.