Write For Us

Araba süremeyenlere müjde! - Koca Koca Yalanlar 8. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
169 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 8. Bölümde Müjgan'a, arkadaşı Erdem araba sürmeyi öğretiyor; Ahmet'in devamlı azarlamalarından bunalan Müjgan araba sürmenin ne kadar kolay olduğunu anlıyor!

Müjgan, Ahmet'ten boşandıktan sonra hayatına dair yeni kararlar alır. Artık güçlü bir kadın olacaktır ve ailesini kendisi geçindirecektir. Yurtdışında yaşayan eski okul arkadaşı Erdem'in dönüşüyle Müjgan'ın hayatında yeni bir sayfa açılır. Müjgan ile Erdem, organizasyon işleri yaparlarken, Erdem'in hayatına dahil olması da fazla uzun sürmez. Müjgan'a her konuda yardımcı olmaya çalışan Erdem, daha önce birçok kez deneyip başaramadığı araba sürmenin ne kadar kolay olduğunu anlatır. Üstelik Erdem'in kibar üslubu, Ahmet'in agresif tavrından farklıdır ve bu Müjgan için oldukça olumlu bir gelişmedir.

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Yapımcı: Hayri Aslan
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı: Esi Gülce Kutluata
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.