Write For Us

Genç kız, evlilik vaadiyle kandırıldı! - Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
217 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 1. Bölümde Sude, Alp'in kendisini teyzesinden istemeye geleceğini düşünür. Fakat Alp'in evlilikten korkması, Sude'yi büyük bir hayal kırıklığına uğratır.

Etrafındaki herkesin bir bir evlenmesi ve teyzesinin sürekli söylenmesi, Sude'nin canına tak eder. Sude de artık evlenemke istemektedir ve bu yüzden sevgilisi Alp'e baskı yapar. Alp, ailesinin köyde olduğunu söyler ve tek başına istemeye geleceğini haber verir. Sude ve teyzesi, Alp'i beklemeye koyulurlar. Alp ise evlilikten korkmaktadır ve son anda Sude'nin evine gitmekten vazgeçer. Bu olay Sude'yi deliye döndürür ve intikam almak için peşinde koşan Ahmet ile görüşmeye karar verir.

Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm Özeti

Kocası Ahmet'in, başka bir kızla görüştüğünü öğrenen Müjgan'ı büyük bir sınav beklemektedir.

Ahmet ve Müjgan üç çocuklarıyla sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Sosyal hayatları karı koca görüştükleri Nilgün ve Şahin, yakın arkadaşları Canan, Osman ile sınırlıdır. Ta ki mali müşavir olan Ahmet, hesaplarını tuttuğu mağazada çalışan Sude ile karşılaşıncaya kadar. Arkadaşı Şahin’in yüreklendirmesiyle Sude’nin peşine düşer. Müjgan kocasının başka bir kadının peşinden koştuğundan habersiz, mutlu mesut hayatını sürdürürken Ahmet ise gözünü karartmış, Sude ile yeni bir aşka yelken açmak üzeredir.

Koca Koca Yalanlar yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Limon Film

Yönetmenler : Osman Taşçı - Burcu Alptekin

Yapımcı : Hayri Aslan

Senarist : Gül Abus Semerci

Uygulayıcı Yapımcı : Esi Gülce Kutluata

Görüntü Yönetmeni : Erhan Ergün

Müzik : JingleTV

Oyuncular : Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.