Write For Us

İş vaadiyle kandırıldılar! - Koca Koca Yalanlar 5. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
96 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 5. Bölümde Müjgan iş bulduğunu zannediyor; Sude'nin planı yüzünden arkadaşlarıyla hapse giriyor!

Ahmet'in parasını kabul etmeyen Müjgan, iş bulmaya karar verir. Yaptığı iş başvurularından biri geri dönüş yapar. Oysa ki gerçek çok farklıdır. Müjgan'ı bitirmeye çalışan Sude, yeni bir oyun oynamaya hazırlanır. Müjgan, Nilgün ve Canan, iş yerini görmek için gittikleri yerde kumar oynatıldığını görürler. Müjgan'ın tuzağa düştüğü anlaşılır ve polis baskını her şeyin seyrini değiştirir. Kumar oynadıkları sanılan 3 kadın, hapse atılır. Sude, planının başarıya ulaşmasını görmek için ziyaretlerine gider. Asıl savaş şimdi başlar ve Müjgan karşılaştığı olaylar karşısında yeniden toparlanmaya çalışacaktır.

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Yapımcı: Hayri Aslan
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı: Esi Gülce Kutluata
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Müzik: JingleTV
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.