Write For Us

Evlilik teklifi kabusa dönüştü! - Koca Koca Yalanlar 11. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
208 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 11. Bölümde Osman, Canan ile evlenmeye karar veriyor; teklif edeceği sırada hiç beklenmedik bir olay yaşanıyor!

Osman, yıllardır aradığı kadının Canan olduğundan emindir. Ona evlenme teklifi hazırlığı yaparken, en yakın arkadaşları da destek olurlar. Canan'a yapılan sürpriz, ikilinin mutluluğuyla sonuçlanırken Nilgün'ün hamlesi her şeyin seyrini değiştirir. Kocası Şahin'in kendisini yıllardır aldattığını öğrenen Nilgün, tüm mal varlıklarını kendi üzerine almıştır. Bu özel gecede bankadan telefon alan Şahin, bunu sorduğu zaman gerçekler ortaya çıkar. Nilgün, kendisini ezdirmeyecektir ve ona hakettiği cezayı verecektir. Osman'ın da bunu bilmesine rağmen susması, Canan'ın teklifi kabul etmemesine neden olur. Osman, kendisini affettirmek istese de Canan kararından emindir.

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı:
Salih Fahlioğulları
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.