Write For Us

Çocuklar Duymasın 19. Bölüm - Aynı evde yaşamanın kuralları!

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
66 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 19. Bölümde, Haluk ve Meltem'in kuralları karşı karşıya!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Haluk ve Meltem evde yeni kurallarını belirliyor. Meltem, daha huzurlu yaşayabilmek için Haluk'tan kendi kurallarını belirlemesini ister. Her ikisi de bu kurallarını bir kağıda yazar ve duvara asarlar. İşte Meltem ve Haluk'un birbirinden iddialı kuralları! Peki bu kurallara kim uyacak, kim uymayacak?

Çocuklar Duymasın 19. Bölüm Özeti

Haluk ve Meltem arasındaki buzlar eriyecek mi?

Mahkeme kararıyla bir ay aynı evde yaşamak zorunda olan Haluk ve Meltem’i zor günler beklemektedir. Başka bir kadınla ilişkisi olduğunu düşündüğü için Haluk’la bir saniye bile aynı evde kalmak istemeyen Meltem, kendince çözümler üretmeye çalışır.

Haluk ve Meltem ne kadar uzlaşmaya çalışsa da, ikisinin aynı evde kalması büyük bir kaosun yaşanmasına neden olur. Gönül ve Tuna’nın hayatına da giren Tutku, özellikle Gönül’ün sevgisini kazanmayı başaracak mıdır?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures
Yapımcı: Birol Güven
Senarist: Birol Güven
Yönetmen: Bora Tekay
Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu
Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven
Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.